Skúsenosti terapeuta

Nespavosť

Klient, ktorý trpel nespavosťou a nočnými morami - prvotná príčina vyplývajúca z analýz TimeWaver ukázala na nevyriešený existenčný strach prevzatý čiastočne od predkov, energetický blok v mozgu a nedostatočné odpútanie sa od minulosti. V prvej fáze akútne sme nasadili informačne homeopatiká a esencie. Prvý pozitívny výsledok sa dostavil za 2 týždne.

Úzkosť a depresia

Klient vo fáze úzkosti, paniky a čiastočnej depresie - základné príčiny sme analyzovali v energetických blokoch na chrbtici ktoré spôsobovali nedostatok energie pre mozog, nervové zaťaženie v tejto oblasti a emočnú záťaž. Na duševnej úrovni sme zistili nedostatočnú rozhodnosť, ktorá klientovi bráni robiť životné zmeny a odpútať sa od minulosti. Uvoľnenie blokov cez TimeWaver a denné používanie Healy v domácom prostredí priniesli prvé úspechy za 1 týždeň.

Bolesti v ramene

Klient, ktorý má už pár mesiacov bolesti v ramene. Kvôli tomu nemôže dobre spávať a tiež má počas dňa obmedzený pohyb. Použili sme pre neho modul Meridiány a výsledky ukázali, že nepracuje správne meridián hrubého čreva. Keďže tento meridián nebol energeticky v poriadku, toto značne spôsobovalo bolesti v oblasti ramena a šije. Už na druhý deň cítil klient zlepšenie o 50%. Pokračuje ešte v detoxikácii v oblasti mikrobiológie a bolesť pomaly ustupuje úplne.

Resekcia zubu

Klientka bola objednaná na resekciu zubu a zavolala, či by sme ju mohli podporiť cez TimeWaver, pretože mala z tohto zásahu strach a bála sa tiež bolesti. Zamerali sme sa na elimináciu strachu a bolesti, tiež sme pridali lokálne aplikácie proti bolesti a zasielali frekvenčne. Telefonovala pár hodín po resekcii a oznámila, že musel zasahovať čeľustný chirurg, pretože nastali komplikácie ale je úplne bez bolesti a nepocítila žiadny strach. Klientka si zapožičala zariadenie Healy a týždeň po resekcii je stále úplne bez bolesti a čeľusť sa hojí rýchlo.