Harmonizácia

Človek

Uvoľníme emocionálnu záťaž, fyzické bolesti, príčiny neúspechov. Pomôžeme vám uviesť do rovnováhy myslenie a správanie.

zobraziť viac

Rodina

Pomôžeme Vám riešiť Vaše vzťahové a rodinné problémy s partnerom alebo deťmi.

zobraziť viac

Firma

Chcete aby Vaša firma bola výkonnejšia? Aby ste mali viac zákaziek? Chcete vylepšiť komunikáciu vo firme?

zobraziť viac

Zvieratá

Má Váš domáci miláčik alebo hospodárske zviera nejaké problémy? Nespráva sa tak ako kedysi? Vieme im pomôcť, podobne ako u ľudí.

zobraziť viac

Rastliny

Ako každý živý organizmus aj rastliny sú ovplyvňované negatívnymi vplyvmi. Chcete zvýšiť úrodnosť a rast Vašich rastlín?

zobraziť viac

Zariadenia

Cielene zanalyzujeme energetické slabiny akéhokoľvek technického zariadenia a nájdeme riešenie ako zvýšiť jeho výkon a bezpečnosť.

zobraziť viac

Máte nejaké otázky?

O nás

Cieľom našej práce je nájsť v spolupráci s klientom situácie, zážitky  a vplyvy, ktoré spôsobili vychýlenie a disharmóniu v jeho  živote, tele alebo vzťahoch. Súčasne je našim cieľom pomôcť klientom definovať a následne realizovať v živote zmenu, možné zdroje vlastného rozvoja, zodpovednosti a optimálnych riešení problému.

Okrem systému človeka v jeho celistvosti sa zameriavame aj na oblasti iných systémov ako je:  rodina, podniky a firmy, poľnohospodárstvo, zvieratá, bytové a nebytové priestory, vzťahy, záťaže, šport-optimalizácia výkonu a iné.

[ čítať viac ]

Novinky

 • Nové video: TimeWaver – kvantové zariadenie, s ktorým pracujeme

  Prehľadné video, ktoré vám objasní základný princíp zariadenia, ktoré nám pomáha pri našej práci.

  [ čítať viac ]
 • Príbeh klientky: Všetko si vytvárame sami

  Možno to vyznieva stereotypne, ako klišé… neviem celkom ako začať, ale naozaj všetko v svojich životoch si vytvárame sami. Chcem napísať príbeh klientky, ktorá ochorela práve vtedy, keď to najmenej čakala. Po prvom stroskotanom manželstve sa jej podarilo nájsť skutočnú lásku, mala úspešné deti a všetko čo chcela, a napriek tomu ochorela.

  [ čítať viac ]
 • Všetky články