Skúsenosti terapeuta

Tinnitus – hučanie a pískanie v ušiach

Problém tinnitus, hučanie a pískanie v ušiach – klientka, ktorá nevie iným spôsobom riešiť partnerský problém len „sabotážnym programom – Nechcem ho už viac počuť.“ Tinnitusom trpí viac rokov a po mesiaci sa začal stav upravovať. Pridali sme ešte prácu v hladine Théta a po tejto terapii sa stav zlepšil na celých 48 hodín. Potom znovu „nechcela počuť...“

Depresie, úzkosti

Klientka trpí prehnaným zmyslom pre povinnosť, t.j. všetky povinnosti v rodine prebrala na svoje plecia a nenecháva zodpovednosť ani manželovi ani svojim deťom, vo všetkom rozhoduje. Ona má ale iné presvedčenie, cíti sa v pozícii obete. Tento tlak na seba samú postupne spôsobuje nerovnováhu metabolizmu v mozgu a zníženie bunkového napätia, takže k poruche sa pridávajú bolesti, slabosti, nespavosť. Klientka si však nedokáže predstaviť, že by tento postoj zmenila a tak sme optimalizáciu prerušili.

Hyperaktivita u dieťaťa, ťažké vyjadrovanie sa

Analýzou zistíme, že dieťa malo pred rokmi vysoké horúčky a rodina bola na mieste kde dieťa nechcelo byť. Matka má príliš ochranársku výchovu a okrem toho zisťujeme v mozgu záťaž. Detoxikujeme mozog a regenerujeme orgány, ktoré nie sú koherentné. Výsledok sa dostaví po pár mesiacoch.

Búšenie srdca, úzkosti

Klientka má problémy s búšením srdca a úzkosťami. Prvotná analýza ukazuje problém na meridiánoch perikard, srdce. Pracujeme intenzívne na úrovni energetickej, stav sa zlepšuje cca po 3 mesiacoch.

Ekzém

Klientka – ekzém, ktorým trpí asi 1 rok, kortikoidy nezaberajú. Začneme detoxom tela a pracujeme na uvoľnení emocionálnych blokov a tráum z detstva, odpustení matke. Ekzém sa začína strácať po pár týždňoch.

Bolesť chrbta

Rôzni klienti, rôzne príčiny. U jedného to bola nespracovaná zlosť, u iného strach. Obe emócie nesú spoločného menovateľa – emocionálne zranenie a obranný postoj, ktorí sa naučili v detstve. Emócie, ktoré spôsobia takú spazmu svalov, že tlačia na nervy vychádzajúce z chrbtice do niekedy neznesiteľnej bolesti alebo až poškodeniu platničky. Iná klientka, ktorá chce zachrániť svoju mamu, ktorá je chorá, alebo celú rodinu ktorú obrazne „nesie na svojom chrbte“. Pozitívny úmysel sa vlastne mení na „miešanie sa do problémov iných, nedôveru v jeho vlastnú silu a cestu“ a „vysielanie posolstva, že nie sme dôležití a tak dávame svoju vlastnú silu niekomu inému.“

Bolesť kolena

Klientka, ktorá roky trpí bolesťou kolena, nemôže posledné 2 týždne už ani chodiť a koleno opuchlo. K analýze TimeWaver a optimalizácie pridávame TimeWaver frequenci. Koleno veľmi rýchlo zareaguje a stačí 48 hodín aby odpuchlo a bolesť je veľmi mierna. Problém na fyzickej úrovni súvisí so záťažou na pečeni a žlčníku, tieto orgány je potrebné taktiež posilniť. Súvislosť ale vidíme spoločne v partnerskom vzťahu, v ktorom sa klientka cíti nedocenená až bezcenná a keď ideme ešte hlbšie, cítila sa nedocenená aj svojim otcom. Jej sebaúcta je veľmi nízka a tak pracujeme na základnom predpoklade uzdravenia: „zanechať staré emocionálne zranenia z minulosti a detstva, zanechať staré negatívne formy myslenia a spoznať, že cez chýbajúci pocit sebavedomia a sebaúcty sa sama ponižuje alebo toto poníženie pripúšťa.“ Podľa jej slov, roky očakávala že jej partner urobí zmenu, ktorú prioritne musí urobiť sama v sebe.

Nespavosť

Klient, ktorý trpel nespavosťou a nočnými morami - prvotná príčina vyplývajúca z analýz TimeWaver ukázala na nevyriešený existenčný strach prevzatý čiastočne od predkov, energetický blok v mozgu a nedostatočné odpútanie sa od minulosti. V prvej fáze akútne sme nasadili informačne homeopatiká a esencie. Prvý pozitívny výsledok sa dostavil za 2 týždne.

Úzkosť a depresia

Klient vo fáze úzkosti, paniky a čiastočnej depresie - základné príčiny sme analyzovali v energetických blokoch na chrbtici ktoré spôsobovali nedostatok energie pre mozog, nervové zaťaženie v tejto oblasti a emočnú záťaž. Na duševnej úrovni sme zistili nedostatočnú rozhodnosť, ktorá klientovi bráni robiť životné zmeny a odpútať sa od minulosti. Uvoľnenie blokov cez TimeWaver a denné používanie Healy v domácom prostredí priniesli prvé úspechy za 1 týždeň.

Bolesti v ramene

Klient, ktorý má už pár mesiacov bolesti v ramene. Kvôli tomu nemôže dobre spávať a tiež má počas dňa obmedzený pohyb. Použili sme pre neho modul Meridiány a výsledky ukázali, že nepracuje správne meridián hrubého čreva. Keďže tento meridián nebol energeticky v poriadku, toto značne spôsobovalo bolesti v oblasti ramena a šije. Už na druhý deň cítil klient zlepšenie o 50%. Pokračuje ešte v detoxikácii v oblasti mikrobiológie a bolesť pomaly ustupuje úplne.

Resekcia zubu

Klientka bola objednaná na resekciu zubu a zavolala, či by sme ju mohli podporiť cez TimeWaver, pretože mala z tohto zásahu strach a bála sa tiež bolesti. Zamerali sme sa na elimináciu strachu a bolesti, tiež sme pridali lokálne aplikácie proti bolesti a zasielali frekvenčne. Telefonovala pár hodín po resekcii a oznámila, že musel zasahovať čeľustný chirurg, pretože nastali komplikácie ale je úplne bez bolesti a nepocítila žiadny strach. Klientka si zapožičala zariadenie Healy a týždeň po resekcii je stále úplne bez bolesti a čeľusť sa hojí rýchlo.