Dieťa s problémom vývoja

Dieťa s problémom vývoja

na začiatku spolupráce maminka dieťaťa v dotazníku píše: je nesamostatný, s jedením je potrebné pomáhať, alebo ho dokŕmiť, pije sám z hrnčeka, je hyperaktívny, nejaví záujem o detský kolektív, ale k deťom nie je konfliktný, rozpráva málo, nevie vyjadriť svoje potreby, rád spieva a pamätá si texty piesní a rozprávok. Okrem toho nastal problém s trávením.

Zisťujeme príčinu prostredníctvom analýzy: telesná úroveň vykazuje jedy a záťaže v tele, na úrovni energie: strata energie spôsobená inými ľuďmi, emocionálna úroveň: neprijatie minulých skúseností.

Terapeuticky pracujeme len s maminkou, pretože dieťa je vzhľadom k veku v informačnom poli matky. Zameriavame sa na spracovanie tráum po celej línii času, vplyv primárnej rodiny, vzťahu rodičov, záťaže a vplyv rodu, sabotážne programy a nesprávne presvedčenia, pochopenie príčin a následne nové vzory správania, konania. Tiež uvoľňujeme hlboký pocit viny zo zlyhania, strach že zlyhala a transformujeme „je to úplne v poriadku, pretože v tej dobe som nevedela alebo nechcela konať inak, ale teraz tomu rozumiem a preto si odpúšťam z celého srdca. Odteraz žijem s mojimi deťmi v pokoji a harmónii.“

Okrem iných modulov a terapeutických metód použijeme GenoWave a pozreli sme sa na vnútorné časti, v ich interakcii a fungovaní. Časti, ktoré boli potláčané, časti ktoré boli preferované, časti ktoré boli v konflikte, alebo ich energia bola zaseknutá. Cieľom bolo naučiť sa určovať hranice a sebaláska. Záver: Zanechávam svoje staré duševné zranenia. Prijímam seba a ostatných celkovo a úplne. Odpúšťam sebe a iným. Stojím si pevne a isto za svojim názorom a akceptujem všetky odlišujúce sa názory.

Maminka napísala: S Jelkou som sa zoznámila, keď som hľadala pomoc pre môjho vtedy 3,5 ročného synčeka s poruchou PAS. Hlavným dôvodom jeho zdravotných komplikácií bola bakteriálna priepustnosť čriev. Jelka nastavila terapiu a harmonizáciu, doporučila synovi preparáty a doplnky výživy, doporučila upraviť jedálniček. Zdravotný stav môjho syna sa odvtedy neustále zlepšuje, ustúpili alergie a intolerancie, najväčšie pozitívum je, že synček spí celu noc. Ďakujem s láskou za pomoc a podporu vo veľmi náročnom období života. Veľmi si to vážim.