Skúsenosti klienta

Katka, 2021

Klientka s dvoma dcérami - u maminky šlo o neustupujúce bolesti; dievčatko malo obavu chodiť do školy (1.ročník), použili sme podporné symboly a homeopatiká; u druhého dievčatka šlo o hyperaktivitu: "J. sa teší do školy, aj úlohy sú napísané rucky-zucky 🤩 So smelosťou pracujeme, rozprávame sa, dávame si výzvy 😉 U K. je podstatné zlepšenie, púšťam jej vibrácie, pri prikladaním rúk (Kranio) si robíme vizualizácie, veľmi sa jej to páči. U mňa bolo zaujímavé uvedomovanie si vecí pri vibráciách. Doklapnutia, prebudenia sa 😉 Bolesti nemám takmer žiadne, iba keď som lenivá 😄 Ďakujem ❤️vám ❤️a prajem vám pekný večer Katka"

Margita, 1.5.2020

Vždy som bola relatívne zdravá. Veľkou ranou osudu bolo, keď sa mi narodilo dieťa s vývinovou chybou vylučovania. Nikomu neprajem prežiť to, čo som šesť rokov prežívala. Potom som sa dozvedela o systéme TimeWaver. Skúsila som to a som rada, že som aj vytrvala. Po dvoch sedeniach u Jelky a troch mesiacoch práce na sebe som sa psychicky začala zotavovať ja a postupne sa začalo liečiť aj dieťa. S Jelkou sme v kontakte už viac ako rok. Stav dieťaťa je stabilizovaný a bez väčších problémov sa vyprázdňuje. Aj keď je stále pod dohľadom, funguje bez silných antibiotík. Zlepšil sa aj jeho psychický stav. Je pokojnejšie a v škole prosperuje. Konečne máme obaja radosť zo života a sme šťastní. Ďakujeme

Miro, 6.4.2020

Po mesiaci bolestí v krížoch a ochrnutí chodidla, som sa dostal do nemocnice. Po týždni bola vyrieknutá diagnóza "vyskočená platnička" a tým mi bola navrhnutá operácia, ktorú som odmietol. Prepúšťali ma v piatok a hneď som šiel za Jelkou, ktorá mi naordinovala terapiu. V sobotu som neveriacky hýbal prstami na nohe a zo dňa na deň sa to zlepšovalo. Dnes už zase behám po horách. Jelka ďakujem.

K., 6.4.2020

Rok a 4 mesiace mi silný ekzém znepríjemňoval život. Neskutočné svrbenie, pálenie, opuchy, mokvanie, boľavé vyrážky, extrémne suchá, popraskaná koža, hanba za to ako moje ruky vyzerajú a podliehanie zúfalstvu, že budem musieť takto fungovať zvyšok života. Jedinou úľavou bola kortikoidná masť, ktorá ale po istom čase prestala zaberať. Lekári si s tým nevedeli rady. Kožná: je to dermatitída, naučte sa s ňou žiť! Alergologička 1: rok ubehol a jediné, čo spravila bol test na možné alergény, po vylúčení ktorých sa nič nezlepšilo. Alergologička 2: mi ukázala svoje ruky, že ich má rovnaké už roky a nevie si pomôcť. A dnes? Ako splnený sen. Som nesmierne šťastná a vďačná! Ďakujem uzdravenie.sk

M.

Od 16 rokov (teda 50 rokov) som trpel nepríjemným neutíchajúcim "výtokom z nosa", ktorý nesúvisel s nachladnutím. Lekári sa mi snažili pomôcť nepríjemnými vyšetreniami, bolestivými zákrokmi, kvapkami. Nič nepomohlo a tak mi neostávalo nič iné, ako situáciu prijať. Nemusím spomínať, že mi tento problém spôsoboval spoločenský "handicap", keďže som si musel neustále utierať nos. Nevyhľadával som v tej dobe alternatívne prostriedky ani metódy. Až po spomínaných 50 rokoch som sa dostal k liečeniu systémom TimeWaver a EFT. Príčina problému bola odhalená: geneticky (cez líniu otca), nedostatočný prietok energie v meridiáne a nespracované emočné záťaže. Liečenie trvalo niekoľko mesiacov ale momentálne som bez spomínaného problému skoro rok, za čo som vďačný.

Lucia

Rada by som aj ja pridala pár slov... Mám výborné skúsenosti s TimeWaver. Pred časom som sa rozhodla odísť žiť do Švajčiarska. Keďže som s týmto spôsobom liečenia chcela naďalej pokračovať, využila som možnosť objednať si Healy, ktorý mohol do Švajčiarska cestovať spolu so mnou 🙂 ...chcem popísať moju prvú skúsenosť s jeho pôsobením, keďže viem, že mnoho ľudí trápia herpesy. Cítila som, že sa mi na pere tvori herpes, preto hneď ako som prišla domov, aplikovala som si Healy s programom Herpes. Bol preč do 3 dní. Nenarástol do veľkých rozmerov, proste zmizol. Celý život ma trápia herpesy, ktoré boleli, vznikali nepekné chrasty, potom jazvy a liečila som ich približne 2 týždne. Healy je ozaj môj kamarát, ja ho inak nazvať neviem 🙂 ...okrem toho obsahuje mnoho iných programov, ktoré možno využiť pri športe, pri učení sa, na regeneráciu, relax, špeciálne medicínske programy (pri diagnózach a veľa veľa iných... Na záver...kto spozná Jelku a Mariána, pochopí mnoho vecí...viem, že môže pochopiť a spoznávať najmä sám seba...celý život 🙂 Ďakujem obom veľmi! 🙂

Zuzana

Mala som panický strach zo zlyhania, ktorý prerastal až do fyzickej paralýzy. Navyše sa to odzrkadľovalo na mojom dieťati ktoré malo obdobné strachy v jej detskom svete. Rýchlou diagnostikou a vysoko profesionálnym prístupom po niekoľkých týždňoch liečby na TimeWaver a individuálnych sedeniach problém zmizol. Ďakujem že ste a existuje aj iný spôsob liečby Ďakujem za ochotu pomôcť s poradiť.

Oľga

5 rokov som riešila problémy s trávením a bolesťami. Užívala som lieky ale to môj problém nevyriešil. Prostredníctvom 3 mesačnej práce osobnej ako aj TimeWaver Med a Frequenci sa mám zatiaľ dobre, chutí mi jesť, pribrala som 3 kila. Nič ma zatiaľ nebolí, tak som spokojná.

Iva

Mala som niekoľko-týždňovú bolesť v sedacom svale a problém s trávením. Po aplikácii TimeWaver Med bolesti začali ustupovať, necítim žiadnu bolesť. Už len pri námahe cítim v sedacej časti opäť slabú bolesť. Niečo tam určite mám, možno ten zápal, možno tá platnička, stále nemám výsledky... Ale je to neporovnateľne lepšie ako to bolo, vôbec neužívam lieky... cítim sa opäť fajn. Pri bežnom živote sa cítim úplne zdravá. Ďakujem hlavne Vám, pretože tu mi doktori okrem liekov od bolesti nedali nič a zatiaľ ani nič nezistili. Ďakujem...ďakujem moc. Naozaj sa cítim dobre, nič ma už nebolí. Až na svalovicu, ktorú som si sama nadobudla 9-hodinovou turistikou. Trávenie je až dobré, jesť mi chutí... až moc. Ďakujem za Vašu opateru. Ste skvelí ľudkovia.

Anka

Náš príbeh: Ku Šinkovcom nás priviedli problémy so správaním a učením môjho syna. Odmietli sme lieky na ADHD, ale nevedeli sme ako ďalej. Jelka mi pomohla pochopiť, že správanie dieťaťa je odzrkadlením myslenia, správania a života rodičov a okrem riešenia synovho problému cez TimeWaver Med + Frequency je potrebné vyriešiť komplexne problémy rodičov. Veľa som pochopila spracovaním tráum z detstva, Jelka mi pomohla metódou EFT nájsť spôsob, ako inak a lepšie reagovať na kritické životné situácie, ako sa stále nehnevať, ako lepšie vychádzať s ľuďmi a v neposlednom rade lepšie vychovávať svoje deti. Nedá sa povedať, že som na konci rozprávky - a žili šťastne, až kým nepomreli... stále máme čo riešiť, ale so synom už nebojujeme. Jeho  prístup k životu je svojský. Ale aj on sám už prijíma autority v škole, snaží sa podľa svojich kritérií si plniť povinnosti a verím, že dokáže nájsť niečo, čo ho bude naozaj baviť.

Dominika

Dobrý deň, práve zahrmelo a napadlo mi napísať vám, čo sa týka búrok, úplne v pohode, nevnímam nijakú paniku ako predtým, ani v práci ani doma. Dokonca mám teraz otvorené okno, vonku fúka a hrmí. Keď vidím ako a kníšu konáre pod náporom vetra, skôr trošku znervózniem, ale myslím že z očakávania čo sa bude diať, ale zatiaľ sa nedialo nič panické. Som rada, že to takto funguje! (2 týždne po terapii EFT a pôsobenia TW). Klientka trpela 15 rokov fóbiami z búrok... Všetko v poriadku, včera som dokonca počas tej hrmavice poobednej sedela vonku s rodičmi a priateľom v altánku a úplne v pohode.

Oli

Moc děkuji za TW modul, zprávu. Pochopila jsem z ní, že léčení stále probíhá. Je to neuvěřitelné, co všechno TW dokáže, jak hluboko pracuje, co všechno dokáže odhalit. Tak komplexní harmonizaci těla a energetiky jsem ještě nikde neviděla. Jsem z TW dojatá, jak Alenka v říši divů. Zdravím vás oba a moc děkuji.

V.K.

Metódu EFT som vyskúšala po viacerých alternatívnych terapiách, pretože som mala vážne problémy s fóbiami, konkrétne z otvoreného priestoru a z obchodných centier a až v prípade EFT som pocítila výrazné zlepšenie stavu. Na psychické problémy je veľmi vhodná. NLP mi pomohlo vyriešiť niektoré vnútorné rozpory, resp. ukázalo mi smer, ktorým sa mám ďalej uberať a to ako v oblasti vzťahov, zlepšenia zdravia a tiež aj v profesijnej oblasti.

Xenia

EFT a NLP používam stále a môžem to len všetkým odporučiť. Práve tento víkend som mala vzťahový problém, ktorý sa ťahá už dlhšie. Aj v sobotu aj v nedeľu som si ho vyťukávala a môžem povedať, že taký pokoj na duši som potom mala ako už dávno nie. Smútok síce ostal ale neboli slzy ani zlosť, a to sa mi veľmi páčilo. Akonáhle mám nejaký problém tak si sadnem a ťukám. Veľmi to pomáha. Odporúčam všetkým.

Tomáš

Vrelo odporúčam každému, komu záleží na sebe, prekonaní problémov v láske, zdraví ale aj v kariére. Pani Jela mi pomohla si uvedomiť svoju podstatu kto som, prelomiť hlboko zakorenené bloky ktoré ma brzdili ísť vpred a taktiež aj problémy v súkromnom a rodinnom živote. Po našich sedeniach si užívam život, zlepšili sa moje vzťahy s ľuďmi, dosahujem úspechy v práci a moje sny sa stavajú realitou.