Človek

V čom vám dokážeme pomôcť?

.

Prostredníctvom systému TimeWaver a v spolupráci s vami zistíme hlboké príčiny a bloky vo viacerých životných oblastiach. Zároveň ich môžeme aj naprávať a harmonizovať, a to konkrétne tieto oblasti:

fyziologická a biologická oblasť – stav funkčnosti orgánov a komunikácia buniek, stav pohybového a tkanivového systému, toxicitu a prekyslenie tela, metabolizmus, intoleranciu a následne príčiny bolestí, alergií, kožných a dýchacích problémov…,

psychická, mentálna a emočná oblasť – príčiny úzkostí, depresií, stresu, vyhorenia (burn-out), nespavosti, rôznych emočných záťaží, eliminácia traumatických zážitkov a blokov…,

sociálna oblasť – príčiny vzťahových problémov v rámci rodiny, teda vo vzťahu k partnerom, deťom a iným členom, k priateľom, kolegom, spoločnosti…,

spirituálna oblasť – životná energia, duchovno v nás alebo duchovné vzťahy, individuálne posilnenie,

energetická oblasť – stav aurických tiel, fungovanie meridiánov vo vzťahu k orgánom tela, emóciám a energii, faktory stresu, stabilizácia energetického stavu a doplnenie nedostatku energie, vitalita.

Prevencia na prvom mieste

Nečakajte kým sa objaví zdravotný problém, aby ste začali hľadať pomoc. Najlepšie je na sebe pracovať hneď, teda ešte predtým, ako sa malý problém rozvinie do väčšieho. Je nutné, aby človek ochorel, kým si konečne všimne, že niečo robí nesprávne? Alebo že koná proti sebe a škodí tak aj svojmu telu?

Môžte sa nám preto ozvať aj s problémami ako sú pocity zaseknutia v živote, kedy jednoducho „neviete ako ďalej“, dlhodobá únava a stres, nízke sebavedomie, nevyriešená minulosť a pod. Spoločne preskúmame životné témy, emócie, ktoré vás zaťažujú a pomôžeme vám pozrieť sa na vašu situáciu z nadhľadu.

Zdravie sa začína v bunke

.

Pracujeme so zariadením TimeWaver, ktorý vníma človeka v maximálnej miere ako celok, čiže ako systém biofyzického tela, psychickej oblasti, spirituality, energie a sociálnej oblasti. Od ducha až do štruktúry bunky.

Tento systém nám umožňuje zistiť hlboké príčiny narušenia rovnováhy v rôznych zdravotných a životných oblastiach, a zároveň ich aj harmonizovať. Tieto narušenia môžu byť uložené hlboko v našom podvedomí, a preto si ich ani nemusíme uvedomovať. Systém umožňuje analyzovať a harmonizovať napr. vzťah k sebe samému, k vlastnému podvedomiu, častiam seba samého, vlastnej sebaúcte a pod., vzťah k zamestnaniu, objektu, veci atď.

Viac o princípe technológie zariadenia alebo o ďalších metódach nášho poradenstva sa dočítate v kategórii „PROSTRIEDKY A METÓDY“. Samozrejme nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Uvedomenie, ktoré nás posúva vpred

.

Možno už teraz pri rozhodovaní o využití našich služieb je prospešné si uvedomiť základný princíp nášho poradenstva.

Namiesto toho, aby sme vám dali všeobecné rady na vyriešenie problému, pomôžeme vám nájsť odpovede tak, že vás dovedieme k skutočnému uvedomeniu si príčin problému alebo zaseknutia, ktoré vám nedovoľuje ísť ďalej.

Každá životná situácia je výnimočná, a preto s vami budeme pracovať individuálne. Ukážeme vám smer, poskytneme vám podporu vyspelej technológie, no istá časť zmien vo vašom živote vychádza práve z vašej iniciatívy, pri ktorej vás budeme sprevádzať.

„Všetky nevyriešené myšlienky a emócie, negativita, ktorú prechovávame, sa prejaví v tele a my môžeme ochorieť. Odpustenie znamená otvoriť srdce a naučiť sa milovať, čo je dôvodom, prečo sme tu, na Zemi.“ – z knihy Molekuly emócií: Candace B.Pert,Ph.D.

V živote sa stretávame s rôznymi situáciami, z ktorých si môžeme odniesť rôzne trápenia a traumy. Ak sa na ne snažíme zabudnúť, potlačiť ich alebo ignorovať, to neznamená, že sme ich vyriešili. Takto si nabaľujeme traumy už od detstva, ktoré sa nám ukladajú do podvedomia a pritom každá neriešená disharmónia spôsobuje v tele prekyslenie, ktoré môže viesť k nefunkčnosti buniek a chorobe.

Každá nespracovaná emócia predstavuje negatívnu energiu, ktorá potrebuje byť uvoľnená, nie potlačená. Tráum sa vieme zbaviť tak, že ich nájdeme, pochopíme, spracujeme a rozpustíme.

Ako si predstaviť našu spoluprácu?

 • 1. Vstupný rozhovor

 • ● vysvetlíme princípy a podmienky optimalizácie,
 • ● upresníme zmluvné podmienky,
 • ● vyplníte dotazník,
 • ● určíme si cieľ, ktorý chceme dosiahnuť,
 • ● načítame vaše informačné pole do systému TimeWaver.
 • 2. Analýza

 • ● vyhodnotíme a prekonzultujeme príčiny problému,
 • ● navrhneme priority zmien a podporné prípravky,
 • ● poskytneme poradenstvo.
 • 3. Optimalizácia

 • ● harmonizácia problému cez zariadenie TimeWaver,
 • ● terapie,
 • ● osobné konzultácie (alebo cez skype, mail).
 • 4. Vyhodnotenie

 • ● po uplynutí doby vyhodnotíme harmonizačný proces,
 • ● poskytneme dodatočnú konzultáciu a následné analýzy.

.

.

Nemusíte cestovať! Pracujeme aj na diaľku!

Pri analýze problémov a ich harmonizácii využívame kvantovo-fyzikálne zariadenie TimeWaver, ktoré dokáže pracovať s informačným poľom človeka, a to aj na diaľku. Pri procese teda nemusíte byť vždy nevyhnutne prítomný, napríklad TimeWaver dokáže vykonať analýzu aj na základe vašej fotografie alebo biologického materiálu, ako napr. vlasu.

https://uzdravenie.sk/kontakt/