Harmonizácia

Človek

Uvoľníme emocionálnu záťaž, fyzické bolesti, príčiny neúspechov. Pomôžeme vám uviesť do rovnováhy myslenie a správanie.

zobraziť viac

Rodina

Pomôžeme Vám riešiť Vaše vzťahové a rodinné problémy s partnerom alebo deťmi.

zobraziť viac

Firma

Chcete aby Vaša firma bola výkonnejšia? Aby ste mali viac zákaziek? Chcete vylepšiť komunikáciu vo firme?

zobraziť viac

Prostredie, zvieratá a iné

Prinášame podporu a návrh riešení aj pri iných oblastiach, napr. prostredie, pozemky, zvieratá, rastliny, zariadenia a iné.

zobraziť viac

Máte nejaké otázky?

O nás

Cieľom našej práce je nájsť v spolupráci s klientom situácie, zážitky  a vplyvy, ktoré spôsobili vychýlenie a disharmóniu v jeho  živote, tele alebo vzťahoch. Súčasne je našim cieľom pomôcť klientom definovať a následne realizovať v živote zmenu, možné zdroje vlastného rozvoja, zodpovednosti a optimálnych riešení problému.

Okrem systému človeka v jeho celistvosti sa zameriavame aj na oblasti iných systémov ako je:  rodina, podniky a firmy, poľnohospodárstvo, zvieratá, bytové a nebytové priestory, vzťahy, záťaže, šport-optimalizácia výkonu a iné.

[ čítať viac ]

» Sledujte nás na Facebooku!

Novinky

 • „Globálny deň vedomia“ a čo prinesie nová éra?

  21. 12. 2020 sa konala online prednáška s názvom „Globálny deň vedomia“, ktorú organizoval Inštitút pre výskum existenčného vedomia. Prinášame vám krátky prehľad ako prebiehala, spolu s významným odkazom, čo nám prináša nový rok.

  [ čítať viac ]
 • Príbeh klientky: Všetko si vytvárame sami

  Možno to vyznieva stereotypne, ako klišé… neviem celkom ako začať, ale naozaj všetko v svojich životoch si vytvárame sami. Chcem napísať príbeh klientky, ktorá ochorela práve vtedy, keď to najmenej čakala. Po prvom stroskotanom manželstve sa jej podarilo nájsť skutočnú lásku, mala úspešné deti a všetko čo chcela, a napriek tomu ochorela.

  [ čítať viac ]
 • Všetky články