Bolesť v krížovej oblasti

Som veľmi spokojný s účinnosťou terapeutickej práce, ktorú som zažil v tomto zariadení. Po niekoľkých rokoch trápenia bolesťami v krížovej oblasti a neúspešných pokusoch o liečbu u lekára som sa ocitol na križovatke nádeje a sklamania. Avšak, vďaka analýze TimeWaver a empatickému prístupu terapeuta sa zistila príčina mojich tráum a bolestí.

Bola to pre mňa prekvapujúca zistenie, že za mojimi fyzickými bolesťami stáli nevyriešené emócie a dramatický vzťah s otcom z môjho detstva. Jelka mi venovala jednu hodinu na rozhovor a použila techniku EFT, aby mi pomohola pochopiť a uvoľniť tieto záťaže. Počas terapeutického procesu som si uvedomil, že som nosil program stresu a nedostatočnosti, ktorý ma ovplyvňoval vo vzťahu s otcom a v iných aspektoch môjho života.

Je neuveriteľné, že po jedinom stretnutí a spracovaní týchto emócií som cítil okamžitú úľavu. Bol som schopný opustiť poradňu bez bolesti, ktorá ma trápila po dlhé roky. Odvtedy uplynulo sedem mesiacov a som veľmi šťastný, že som stále bez bolesti. Som vďačný za profesionálny prístup, ktorý mi pomohol nájsť cestu k uzdraveniu nielen fyzicky, ale aj emocionálne. Odporúčam túto službu každému, kto čelí podobným výzvam.